Blog > Komentarze do wpisu

Happy People Have No Stories

Ze szklanego wieżowca z obrotowymi drzwami w Londynie, przeniosłam się do małego, położonego na obrzeżach miastach biura, gdzie czas płynie wolniej, żeby nie powiedzieć leniwie.

Zamiast trzech monitorów, mam najzwyklejszego laptopa. Mundurek korpo-bitch chwilowo odwiesiłam do szafy. Szpilki zamieniłam na pospolite balerinki, a dopasowane, ołówkowe spódniczki, na spodnie rurki. Lekko wilgotne włosy związuję w kitka, tuszuję rzęsy i wychodzę do pracy.

Zamiast w biegu łapać "latte to go", codziennie jem śniadanie na tarasie łapczywie wystawiając twarz do ciepłego, południowego słońca. 

Idąc do metra macham do właściciela malutkiej kawiarni na mojej ulicy, który codziennie z perlistym uśmiechem na twarzy wita mnie mówiąc "buenos dias, guapa".

W drodze do domu kupuję w pierwszym lepszym supermarkecie świeże langostinos, które wrzucam na rozgrzaną patelnię z oliwą, czosnkiem, chilli, i po chwili podlewm białym, lokalnym winem. 

- Sib, nie tęsknisz za Londynem?
- Za Londynem? Ani trochę.

Tak naprawdę to tęsknię za Warszawą.

czwartek, 10 lipca 2014, siberry

Polecane wpisy

  • Come back?

    Ostatnio chodzi za mna mysl o powrocie do pisania, ale waham sie niczym Nike, bo jestem chyba zbyt oldskulowa. Nie wiem jak sie obsluguje Snapchata i nadal mam

  • Lodołamacz

    Mieszkając jeszczew Londynie, zostałam zaproszona nakolację przez byłego rugbistę. Rugbista oprócz cudownie szerokich barów, jak się później okazało,posiadał je

  • Ho ho ho

    Pomiedzy pierogami z grzybami i kapusta, a tradycyjnie paskudnym karpiem, poczytałam sobie trochę archwiwum i zatęskniłam za pisaniem. No dobra - za Wami trochę

Komentarze
2014/07/11 00:04:14
Zaczynamy więc odliczanie :)
-
2014/07/11 21:38:30
o jaa nowy wpis:) to daj zdjęcia jak jest pięknie, super:)
-
2014/07/13 11:14:16
Po prostu życie jak w Madrycie :)
-
Gość: red_thin_line, *.dynamic.chello.pl
2014/07/26 09:46:10
o jaaaa jesteś :)
-
Gość: marczitqa, *.dynamic.gprs.plus.pl
2015/03/05 16:39:38
Gdzie jesteś???:(

siberry(maupa)gazeta.pl


stat4u